Nieuwsgierig naar het team van de Beerze?

Dit zijn wij

Het team van de Beerze is betrokken en staat open voor vernieuwing. We zijn kritisch, maken bewuste keuzes en zetten in op professionalisering. We maken gebruik van elkaars deskundigheid en halen externe kennis binnen om onszelf en ons onderwijs steeds een slag beter te maken.

‘Iedereen telt mee!’

Managementteam

  • Henri Kempenaars

    directeur

  • Margo Bullens Margo Bullens

    Intern Begeleider

  • Ruud van Rijt

    Coördinator Bovenbouw

  • Coby Delien

    Coördinator Onderbouw

Leerkrachten locatie Middelbeers

  • Kirsten Keij Kirsten Keij

    Groep 1-2A (ma-di)

  • Angelique Daniels

    Groep 1-2A (wo-do) 5-6 (vr-mi)

  • Els Huijbregts

    Groep 1-2B (ma + vr-ochtend)

  • Bianca Moelans

    Groep 1-2B (di-wo-do)

  • Gwenn van Krugten

    Groep 1-2C (ma-vr-ochtend)

  • Coby Delien

    Groep 3 (ma-di en do)

  • Angelique Leermakers

    Groep 3 (wo+vr)

  • Margreth Sanders

    Groep 3-4 (ma-vr)

  • Ingrid van Hoof

    Groep 4 (ma-di-wo)

  • Nannie Donders

    Groep 4 (wo-do-vr)

  • Jojanneke van der Mierden Jojanneke van der Mierden

    Groep 5 (ma-di-wo)

  • Imke van Overbeek Imke van Overbeek

    Groep 5 (wo-do-vr)

  • Ruud van Rijt

    Groep 5-6 (ma-vr-ochtend)

  • Heidi Vogels

    Groep 6 (ma-di-wo)

  • Pieternel van de Sande

    Groep 6 (do-vr)

  • Teun van Korven

    Groep 7A (ma-vr)

  • Hanneke Aker

    Groep 7B (ma-vr)

  • Frank van Roessel

    Groep 8A (ma-vr-ochtend)

  • Henri Kempenaars

    Groep 8A (vr-middag)

  • Joke van Ham

    Groep 8B (ma-di-wo)

  • Brigitte Mensink

    Groep 8B (do-vr)

  • Marja van den Bors Marja van den Bors

    Gedragspecialist

  • Diana van zon Diana van Zon

    Coördinator handenarbeid

Leerkrachten locatie Oostelbeers

  • Henriette van de Wal Henriette van de Wal

    Groep 1-2D (ma-di-wo)

  • Marielle van Loon Marielle van Loon

    Groep 1-2D (do-vr-ochtend)

  • Angelique Bodde Angelique Bodde

    Groep 1-2D (di-wo-do ondersteuning)

  • Wiep Kroot

    Groep 3 (ma-vr)

  • Ivonne Beekmans

    Groep 4-5 (ma-di-wo)

  • Irene Hems

    Groep 4-5 (wo-do-vr)

  • Christine Groenen

    Groep 6-7 (ma-di)

  • Wim Jansen

    Groep 6-7 (wo-do-vr) (ICT di)

Interne begeleiding

  • Margo Bullens

    Intern Begeleider

Directie

  • Henri Kempenaars

    directeur

Onderwijsondersteunend personeel

  • Frank Spelt

    Conciërge

  • Kees Copal Kees Copal

    Conciërge

  • Radmila Borovcanin Radmila Borovcanin

    Administratief medewerkster

  • Maria Timmermans Maria Timmermans

    Interieurverzorgster

  • Ellie van Oirschot Ellie van Oirschot

    Interieurverzorgster

  • Leonie de Laat Leonie de Laat

    Interieurverzorgster